Královská města

NYMBURK

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Nymburk najdete na adrese Ubytování Nymburk. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Hotel Soudek


*** Hotel
Ubytování Poděbrady : Hotel Soudek

Moderní hotel Soudek naleznete v centru lázeňského města Poděbrady, pouhých 40 minut cesty autem od Prahy. Hotel Soudek nabízí svým hostům komfortní ubytování jak při Vaší pracovní cestě, tak i pokud zavítáte do Poděbrad kvůli vyhlášeným léčebným procedurám.

Hotel Soudek v Poděbradech UBYTOVÁNÍ
Hotel Soudek nabízí možnost ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s komfortním vybavením a jednom apartmá. Všechny pokoje mají lednici, satelitní TV, sprchu a koupelnu s WC. V ceně ubytování je taktéž zahrnuta bohatá kontinentální snídaně.

Ubytování v Poděbradech hotel Soudek RESTAURACE
Hotel Soudek se může pochlubit stylovou jihočeskou restaurací v přízemí budovy s výbornou krajovou kuchyní, minutkovými jídly nebo specialitkami mistrů kuchařů hotelu Soudek v Poděbradech. Samozřejmostí je zde také kvalitní české pivo i výběr z výtečných moravských vín. Restauraci lze po dohodě rezervovat pro konání hostin, oslav, večírků, apod., které se mohou konat také ve stylovém uzavřeném salónku. Každoročně v listopadu pořádá restaurace hotelu Soudek pravé zvěřinové hody, které jsou vyhlášené v širokém okolí.

Hotel Soudek ubytování v Poděbradech SLUŽBY
Zákazníci hotelu Soudek mají k dispozici rovněž uzamykatelné parkoviště za mírný celodenní poplatek a úschovnu kol. Pokud si budete přát, zařídí pro Vás hotel Soudek v Poděbradech taktéž léčebné procedury v lázeňském domě. Snahou hotelu Soudek je tedy vytvořit pro Vás prostředí, kam se budete rádi vracet.

Hotel ubytování v Poděbradech Soudek OKOLÍ
Poděbrady, kde se hotel Soudek nachází je především vyhlášeným lázeňským městem, kde se s úspěchem využívá účinků léčebných procedur při poskytování lázeňské péče dospělým nemocným převážně s chorobami srdce a cév. Mimo lázně nabízí historické město Poděbrady také mnoho možností kulturního vyžití jako je divadlo, Polabské muzeum, či knihovny. Pro sportovně založené hosty je v Poděbradech možnost využití golfového hřiště, minigolfu, tenisových kurtů, squash, fitness zařízení nebo v létě pak koupaliště Jezero, které nabízí příležitost k plavání, půjčování loděk, minigolfu, míčovým hrám, jachtingu i surfingu. Vyznavačům cyklistiky a jízdy na kolečkových bruslích jistě přijdou vhod nově zrekonstruované stezky podél řeky Labe ať už směrem na Nymburk nebo do Libice nad Cidlinou. Personál hotelu Soudek Vám ochotně podá bližší informace ke Všem aktivitám v Poděbradech a okolí.Palackého 174/24
Poděbrady
29001
Nymburk, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované službyÚdaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Nymburk : Penzion U vinotéky

Penzion U vinotéky

****
Penzion České perly Vám přináší krásy Nymburka na dosah ruky. Snažíme se nabízet maximální komfort všem zákazníkům, kteří se rozhodnou navštívit naše ubytovací zařízení.
Ubytování Poděbrady : Villa A. Málka

Villa A. Málka

***
Penzion VILLA A.MÁLKA - ubytování Poděbrady
Ubytování Poděbrady : Hotel Soudek

Hotel Soudek

***
Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Ubytování Poděbrady : Penzion Rondel

Penzion Rondel

****
Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě. Blízkost centra města a lázeňské kolonády předurčuje pobyt k příjemnému prožití se spoustou zážitků.
Ubytování Poděbrady : Hotel Golfi

Hotel Golfi

***
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936. Buďte naším hostem a užijte si péči našeho milého týmu - při organizaci firemních školení nebo meetingu. - při oslavě Vašich zásnub nebo Vaší svatby. - při víkendovém pobytu s Vaší rodinou a přáteli. - během dámské jízdy v Poděbradech. - během lázeňského pobytu. - během Vaší obchodní cesty . - nebo při jakékoli plánované i neplánované významné události. V létě 2011 jsme pro Vás připravili AKČNÍ CENY za ubytování.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. nymburk@kralovska-mesta.cz TOPlist