Královská města

NYMBURK

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Nymburk najdete na adrese Ubytování Nymburk. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Hotel Golfi


*** Hotel
Ubytování Poděbrady : Hotel Golfi

Hotel Golfi v Poděbradech najdete v centru lázeňského města v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. Komorní a velmi osobní atmosféru poděbradského hotelu Golfi dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 – 1936. Zapomeňte na 21. století a přijeďte si k odpočinout a zavzpomínat na staré časy dvacátých let a prvorepublikového kouzla.

Hotel Golfi v Poděbradech ubytování
K odpočinku a relaxaci v hotelu Golfi v Poděbradech slouží 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Jedenáct pokojů typu BASIC s oddělnými lůžky, devět pokojů typu ELEGANT s manželskou postelí a dvě apartmá nabízí příjemnou relaxaci. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchový kout, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Od ledna 2008 je zde nově otevřené svatební apartmá.

Hotel Golfi ubytování v Poděbradech restaurace
Stravování v hotelu Golfi v Poděbradech probíhá v restauraci "Zlaté časy", kde je poskytován veškerý servis, jakým je podávání snídaní, obědů a večeří nebo např. room servis. Snídaně jsou podávány formou buffetu, večeře výběrem z menu. Hostům se nabízí příjemné posezení na terase s romantickým výhledem přímo vybízí k odpolednímu šálku kávy.

Ubytování v Poděbradech hotel Golfi služby
Poděbradský hotel Golfi nabízí rovněž možnost masáží v malém wellness. Ve volném čase je doporučována návštěva balneo centra s lázeňskými procedurami, cykloturistiku, golfové aktivity na 18 jamkovém hřišti, výlet lodí po Labi, jízdu na koni, in-line stezku podél Labe pro vášnivé bruslaře, která je dlouhá 14 km, koupaliště, minigolf, squash, tenis, fitness a další.

Ubytování hotel Golfi v Poděbradech konference
V hotelu Golfi v Poděbradech Vám budou zajištěny firemní školení. K dispozici jsou pro Vás 2 klimatizované prostory: salónek s kapacitou do 18 osob při uspořádání ve tvaru "U", restaurace s kapacitou do 40 osob při uspořádání ve tvaru "U".

Hotel Golfi v Poděbradech zajímavosti
Poděbradské Lázně jsou vyhlášené především svou specializací na léčbu nemocných převážně s chorobami srdce a cév. Lázeňské město Poděbrady má bohatý kulturní život s širokou nabídkou již tradičních festivalových, kulturních a sportovních akcí. Kulturní vyžití nabízí i divadlo Na Kovárně a Zámecký biograf s pestrou škálou divadelních, filmových a hudebních představení. Kulturní a společenský život Poděbrad obohacují v průběhu roku i Lázně Poděbrady, a.s.Na Kopečku 595
Poděbrady
29001
Nymburk, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 40Informační službaVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NEPraní prádlaDomácí mazlíčciPůjčovna DVD, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)KlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské službySměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NEStolní tenis, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Tenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NEPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NEDiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NEKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Jízda na koniWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOLetní sportyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Nymburk : Penzion U vinotéky

Penzion U vinotéky

****
Penzion České perly Vám přináší krásy Nymburka na dosah ruky. Snažíme se nabízet maximální komfort všem zákazníkům, kteří se rozhodnou navštívit naše ubytovací zařízení.
Ubytování Poděbrady : Villa A. Málka

Villa A. Málka

***
Penzion VILLA A.MÁLKA - ubytování Poděbrady
Ubytování Poděbrady : Hotel Soudek

Hotel Soudek

***
Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Ubytování Poděbrady : Penzion Rondel

Penzion Rondel

****
Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě. Blízkost centra města a lázeňské kolonády předurčuje pobyt k příjemnému prožití se spoustou zážitků.
Ubytování Poděbrady : Hotel Golfi

Hotel Golfi

***
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936. Buďte naším hostem a užijte si péči našeho milého týmu - při organizaci firemních školení nebo meetingu. - při oslavě Vašich zásnub nebo Vaší svatby. - při víkendovém pobytu s Vaší rodinou a přáteli. - během dámské jízdy v Poděbradech. - během lázeňského pobytu. - během Vaší obchodní cesty . - nebo při jakékoli plánované i neplánované významné události. V létě 2011 jsme pro Vás připravili AKČNÍ CENY za ubytování.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. nymburk@kralovska-mesta.cz TOPlist